• autor: barto78, 2015-05-06 20:59

KS Złotniki : ULKS Piotrowice

8 (3) : 2 (0)

Bramki : Darek  x3, Skoti x 2, Barto, Misiek i samobój

10 dnia maja gramy mecz z drużyną ULKS Piotrowice, jest to dla nas rywal niewygodny, który nas ograł w zeszłej rundzie 5:4. Na szczęście pomimo licznych kontuzji i nieobecności najlepszego strzelca drużyny ( Gwiazdy) licznie zbieramy się na stadionie Leśnica. Goście niestety (dla nich zbierają się tylko w 10 osobowym składzie). Od początku spotkania staramy się zdobyć gola i już po 10 minutach po strzale Darka wychodzimy na prowadzenie. Na dwa zero podwyższa po cento strzale Skoti a po chwili boisko opuszcza Marek. Przed przerwą strzelamy trzeciego gola autorem znowu Darek i ze spokojem czekamy na drugą połowę. Podsumowując pierwsza odsłona spotkania pod nasze dyktando mamy sporo sytuacji między innymi po solowej akcji Janka zdobywamy gola ale niestety sędzią dopatrzył się pozycji spalonej, groźne strzały oddawał również mały i nie były to taśtaśki. Również drużyna z Piotrowic mogła zdobyć gola a ich strzał o centymetry minął słupek naszej bramki. Na drugą połowę wychodzimy z założeniem poprawienia naszego dorobku bramkowego niestety po serii błędów kapitana na nowo rozpoczął się mecz. Najpierw po niegroźnym strzale futbolówka ląduję na ręce Barta i sędzia dyktuje karnego by po upływie niespełna minuty barto fauluje w szesnastce napastnika gości  i znowu jest rzut karny. Jak się później okazało te głupio stracone bramki w końcu nas obudziły i do końca meczu dążymy do zdobycia kolejnych bramek. Najpierw kompletuję hartrika Darek. A po chwili pięknym strzałem w okienko popisuje się Skoti. Autorem następnej bramki również jest obrońca a konkretni Michał.  W kolejnej akcji meczu faulowany tuż przed linia pola karnego jest Darek a do futbolówki podchodzi kapitan który mocnym strzałem w okienko rehabilituje się ( przynajmniej za jednego gola). Wynik spotkania ustala zawodnik z Piotrowic który po dokładnym podaniu Darka strzela do własnej bramki. Podsumowują pewne zwycięstwo Złotnik w marszu po wygranie ligi. Wiadomo ze wynik mógł by być wyższy ( dwa gole ze spalonego, strzał Tomka w spojenie 5 przegranych pojedynków  sam na  sam z brakarzem gości,), ale nie o to chodzi jakby nam wszystko wpadało i nasza gra była by bezbłędna to gralibyśmy w wyższych ligach, a tak gramy w b-klasie w Złotnikach a może już za parę miesięcy w A-klasie. Zawodnikiem meczu Darek autor trzech goli i trzech asyst - wypełnił lukę pod nieobecność gwiazdy.

Dzięki Panowie za dobre słowo bo po dwóch karnych sprokurowanych w odstępnie jednej minuty to odechciało mi się grać w piłkę kopaną. Ja już teraz wiem na pewno ze naszą największą siła jest drużyna!!!